Založit webové stránky nebo eShop

Želatovice - Medlov

FC Želatovice – TJ Medlov 1:3 (1:1)

Želatovice – Fotbalisté Medlova dokázali potřetí v řadě vyhrát na venkovním hřišti. Svěřenci Miroslava Večeři si tentokráte poradili s Želatovicemi, které ve druhé půli skolil dvěma góly útočník Svačina.

Trenér Želatovic Pavel Hošek byl po zápase plný emocí a k průběhu utkání se odmítl vyjádřit. Jeho komentář tak přineseme později.

Domácímu týmu přitom vstup do zápasu vyšel skvěle a už v 5. minutě po chybě medlovské obrany vedl 1:0. Postupem času ale přebrali iniciativu hosté a ještě do poločasu bylo srovnáno. Okrouhlý ze standardní situace našel Klose a ten překonal domácího brankáře.

„Zápas jsme začali trochu vlažně. V úvodních 15 minutách jsme hráli bojácně a byli jsme moc zatažení," zlobil se trenér Medlova Miroslav Večeřa. „Kolem dvacáté minuty jsme ale začali hrát a vypracovali jsme si několik gólovek," popsal zlepšení svého týmu medlovský lodivod.

Ve zlepšeném výkonu hosté pokračovali i po přestávce a v poslední půlhodině se jim podařilo zápas zlomit ve svůj prospěch. „Ve druhé půlce jsme šli za výhrou, protože jsme cítili, že by to tady mohl vyjít. Zápas jsme ale mohli rozhodnout už v prvním poločase, kdy jsme měli hromadu šancí," prozradil Večeřa.

O oba góly Medlova se ve druhé půli postaral útočník Michal Svačina. Nejprve se v 65. minutě prosadil střelou na bližší tyč a o pět minut později stál na konci rychlého protiútoku, když dorazil střelu Kasala. Medlov tak v Želatovicích vyhrál 3:1 a připsal si třetí venkovní vítězství v řadě.

Důvody, proč se týmu v poslední době daří víc na soupeřových hřištích než doma, hledal trenér Večeřa těžko. „Je fakt, že se nám teď venku daří, ale nedokážu si vysvětlit, čím to je," přiznal kouč Medlova. „Možná jsme doma trochu svázaní, i když naposledy proti Litovli jsme byli lepší než soupeř. Jenom jsme nedali šance," poznamenal Večeřa.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Branky Medlova: 40. Klos, 65. a 70. Svačina.

Medlov: Zmund – Klos, Vašíček, Müller, Rozsypal – Klabačka (70. Pospíšil), Demeter, Okrouhlý, Okrouhlý, Obíral – Svačina, Vytřísal (65. Kasal). Trenér: Miroslav Večeřa.