Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šternberk - Medlov

FK Šternberk – TJ Medlov 0:1 (0:1)

Šternberk, Medlov – Fotbalisté Šternberku prohráli podruhé v řadě nejtěsnějším rozdílem, bez vstřelené branky. V sobotu svěřenci trenéra Milana Schmidta nestačili na Medlov, kterému na zisk plného počtu bodů zajistil gól Ondřeje Müllera.

 
 
 

Trenér Schmidt chtěl proti týmu, ve kterém působil ještě v minulé sezoně krajského přeboru, uspět, což se však nepovedlo.

„Myslím, že první poločas jsme byli jednoznačně lepší. Jenže jsme dostali gól, na který jsme celý zápas nedokázali odpovědět. Byl to pro nás neskutečně smolný zápas. Myslím, že nehrajeme špatný fotbal, ale trápí nás koncovka," litoval šternberský lodivod.

Hosté se do velkých věcí na hřišti Šternberku nepouštěli, jenže dokázali splnit taktické pokyny, což jim přineslo úspěch.

„My jsme hráli spíš ze zajištěné obrany, chodili jsme do brejků a po standardce jsme dali gól. Potom jsme zase hráli na údržbu," popisoval průběh utkání medlovský trenér Miroslav Večeřa.

Vítězný gól vstřelil ve 34. minutě po standardní situaci Ondřej Müller. Domácí se snažili o obrat, jenže na pevnou medlovskou obranu nenašli recept.

„Soupeř měl jenom jednu šanci, jinak jsme je do gólovky nepustili. My jsme je naopak z brejků mohli vyplatit třemi čtyřmi góly," vypočítával trenér Medlova Večeřa.

„Po taktické stránce jsme hráli úplně v pohodě."

Šternberk má po čtyřech kolech na kontě tři body a stejný počet vstřelených branek.

„My se zatím neumíme prosadit ve vápně. Nemáme útočníka, který by se tam prosadil. Klukům ale nemůžu nic moc vyčíst, snaží se hrát fotbal, jenom nám to tam prostě nepadá," zhodnotil trenér Milan Schmidt.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Branka: 34. Müller. Rozhodčí: Juřátek – Vojáček, Bartuněk. ŽK: Novosad, Hlaváč – Okrouhý, P. Vytřísal, Chudáček. Diváků: 200.

Šternberk: M. Vytřísal – Vinkler, Kymlička, Tomanec, Novosad – M. Frieb (65. Šogor), Mudrák, Coufal, Hlaváček – Hlaváč, Zifčák. Trenér: Milan Schmidt.

Medlov: Zmund – Klos, Vašíček, Müller, Obíral – Klabačka (90. Pospíšil), Chudáček, Skopal, Okrouhlý, P. Vytřísal (75. Rozsypal) – Svačina (85 Havlíček). Trenér: Miroslav Večera.

 


TOPlist