Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Medlov - Kralice

TJ Medlov – FC Kralice na Hané 1:1 (1:0)

Medlov/Kralice – Fotbalisté Kralic dokázali v rámci 5. kola Krajského přeboru remizovat na hřišti Medlova 1:1.

 
 
 

Hostující tým uspěl, přestože se musel stejně jako v minulém kole v Šumperku obejít bez regulérního gólmana.

V brance Kralic tentokrát zaskočil hráč z pole Jaroslav Lehký.

„Jeden gólman má pracovní vytížení a druhý ukončil kariéru. Brankář, kterého jsme získali, je až do 8. září registrován v jiném klubu, ale od příštího zápasu už bude k dispozici," vysvětloval trenér Kralic Petr Gottwald.

Jeho tým tahal v první půli za kratší konec a Medlov se ve 22. minutě ujal vedení.

Po rohovém kopu domácí vrátili míč do vápna, kde se prosadil Vytřísal.

Kromě gólu Medlovští několikrát zahrozili ze standardních situací, ale další gól už přidat nedokázali.

„Na tu bídu, co jsme předváděli, jsme si vytvořili tři gólovky. Ale na rozdíl od minulého zápasu v Dolanech jsme je nevyužili. Momentálně nám trochu chybí koncový hráč. Byli jsme plonkoví," glosoval koncovku svého týmu domácí kouč Miroslav Večeřa.

Ve druhém poločase Kralice přidaly a v 60. minutě se dočkaly vyrovnání. Kawij se povedenou kličkou zbavil obránce a s přehledem překonal brankáře Zmunda.

„V přestávce jsme si něco řekli. Ve druhém poločase byla vidět větší iniciativa na naší straně a Medlov možná trochu fyzicky odešel," uvedl trenér Kralic Gottwald.

Další vyložené šance už zápas nepřinesl a oba týmy si odnesly bod.

Trenér domácích Večeřa měl po utkání ke spokojnosti daleko.

„Byl to z naší strany katastrofální výkon. Soupeř přijel pro bod a hráči se tomu podřídili. Byli jsme jednoduše špatní," neskrýval rozčarování trenér Medlova Miroslav Večeřa.

Jeho tým v posledním kole zazářil, když zvítězil v Dolanech 5:2, výkonem proti Kralicím však hráči Medlova zklamali.

„Abych se přiznal, tak jsem to trochu čekal. Přišlo hodně lidí a čekalo se vítězství. S výkonem v Dolanech se to vůbec nedá srovnat. Jsem hodně naštvaný," uzavřel medlovský lodivod.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Branky: 22. Vytřísal – 60. Kawij. Rozhodčí: Gallo – Hampl, Chládek.

Medlov: Zmund – Klos, Vašíček, Müller, Obíral – Klabačka (70. Rozsypal), Chudáček, Skopal, Okrouhlý, Vytřísal (60. Demeter) – Svačina. Trenér: Miroslav Večeřa.

Kralice: Lehký – Novotný, Martinka, Hlačík, Vitásek – Valtr, Petržela, Nečas, Kawij (85. Šín), Dostál (88. Troneček) – Neoral. Trenér: Petr Gottwald

 


TOPlist